Корзина
7 отзывов

Монтажна конструкція для кріплення сонячних модулів на балконах.

Монтажна конструкція для кріплення  сонячних модулів на балконах.

25.11.20

 Південнокорейський виробник Clenergy представив нове рішення для кріплення фотоелектричних панелей, встановлених на балконах. Конструкція регулюється під різні типи балконів загального розміру з металевими перилами. Спеціаліст з монтажних систем, що базується в Південній Кореї, Clenergy випустив нове рішення для монтажу фотоелектричних установок на висотних балконах.

Названа PV-ezRack SolarBalcony, нова кріпильна конструкція виготовлена ​​з алюмінієвого сплаву 6005-T5 та нержавіючої сталі SAE 304 різної анодованої товщини і, як стверджується, має чудову корозійну стійкість та довговічність. "Це стосується прибережних регіонів та багатьох інших суворих середовищ, які більш сприйнятливі до корозії", - сказав виробник. "Встановлення всіх попередньо зібраних деталей відбувається за дуже короткий час".

Конструкція регулюється під різні типи балконів загального розміру з металевими перилами. Її стандартизовані компоненти, зазначає Clenergy, підходять як для 60-клітинних, так і для 72-клітинних панелей. За даними виробника, система, яка постачається з гарантією на товар на 12 років, може бути встановлена ​​на балконі за допомогою шестигранного ключа, динамометричного ключа та гайкового ключа. "Порівняно з іншими монтажними системами, що використовуються для житлових сонячних проектів, PV-ezRack SolarBalcony можна прикріпити безпосередньо до балконів будівель, вимагаючи дуже мало місця, одночасно виробляючи стійку енергію для щоденного використання" .

За словами виробника, монтаж пройшов суворі випробування на вітер у Корейських лабораторіях відповідності (KCL). Його випробовували під кутами від 0 до 90 градусів, зі швидкістю вітру 50 м на секунду.

Другие статьи