Корзина
7 отзывов

Уряд Іорданії оголосив про пільгові кредити для житлових фотоелектричних систем.

Уряд Іорданії оголосив про пільгові кредити для житлових фотоелектричних систем.

30.11.20

Уряд Іорданії оголосив про додаткову фінансову підтримку схеми знижок для житлових фотоелектричних систем та сонячних теплових колекторів. Міністерство енергетики та мінеральних ресурсів Йорданії підписало угоду з Житловим банком торгівлі та фінансів (HBTF) про підтримку програми знижок для житлових фотоелектричних систем та сонячних теплових колекторів.

Уряд заявив, що банк фінансуватиме 70% житлових фотоелектричних проектів за рахунок пільгових позик. Клієнти отримають знижки в розмірі близько 30% на початкові інвестиційні витрати на житлові фотоелектричні системи.

Фонд відновлюваних джерел енергії та енергоефективності Королівства Іорданія (JREEEF) надасть кошти на знижки. Субсидії будуть надаватися проектам розміром менше 3,6 кВт за режимом чистого обліку в країні. Уряд також заявив, що фотоелектричні системи можуть коштувати не більше 550 йод (775 доларів) за встановлений кіловат. За останній рік JREEEF забезпечив підтримку декількох іорданських фінансових установ, включаючи Йорданський ісламський банк. За даними Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії, в кінці грудня 2019 року в країні було встановлено 998 МВт сонячної енергії. До кінця грудня 2018 року в ньому було встановлено близько 360 МВт під мережевим вимірюванням, згідно з даними Decentralized Solar в Йорданії, яке було опубліковано SolarPower Europe у вересні 2019 року. Торік нещодавно встановлена ​​потужність фотоелектричної батареї у всіх сегментах досягла 169 МВт.

Другие статьи