Корзина
7 отзывов

Індійський стартап представляє модульного бота для очищення панелей.

Індійський стартап представляє модульного бота для очищення панелей.

03.12.20

Індійський стартап Solavio Labs розробив модульний, автономний бот для очищення сонячних панелей. Система нібито сумісна з більшістю конструкцій, областей монтажу та кліматичних умов. Індійський стартап з очищення панелей Solavio Labs оголосив, що його було обрано  канадською компанією Energia Ventures.

Energia Ventures пропонує тримісячну інтенсивну програму розвитку для підприємців з інноваційним бізнесом у секторах енергетики, інтелектуальних мереж, штучного інтелекту, чистих технологій та кібербезпеки. Їх програма стартувала 14 вересня і завершиться 9 грудня, коли всі учасники відкриють свій бізнес та покажуть свою продукцію. Окрім наставництва, програмування та підтримки бізнесу, усі учасники когорти отримуватимуть фінансування від Інноваційного фонду Нью-Брансвіка для розширення бізнесу.

Solavio Labs розробила автономне миюче рішення для сонячних панелей. Бот для чищення нібито сумісний з більшістю сонячних панелей, монтажних конструкцій та кліматичних умов. Крім того, він на 30% легший за більшість ботів на ринку, стверджує Solavio Labs. Технологія очищення неабразивна та стійка до ультрафіолетових променів, забезпечуючи принаймні 99,6% ефективності очищення, не впливаючи на скляні поверхні.

Другие статьи