Корзина
7 отзывов

Фінський виробник сонячної енергії нарешті розпочинає виробництво у Вільнюсі.

Фінський виробник сонячної енергії нарешті розпочинає виробництво у Вільнюсі.

10.12.20

Навесні компанія Valoe завершила 15-місячний процес придбання лінії з виробництва фотомодулів,  потужністю 60 МВт від компанії Solitek та встановила обладнання для виробництва зворотних контактів. Компанія сподівається розпочати поставки в наступному кварталі. Цього року Covid-19 спричинив багато збоїв, тому, можливо, не дивно дізнатися, що фінський виробник Valoe не зміг досягти своїх амбіцій відновити виробництво сонячних батарей у Вільнюсі до вересня, як заявив у травні.

Коротке повідомлення Valoe вчора підтвердило, що виробництво клітин було відновлено на об'єкті після затяжної покупки об'єкта у литовського виробника клітин Solitek, яка була вперше оголошена в лютому минулого року. У той час журнал pv повідомляв, що виробництво сонячних елементів із цифровим зворотним контактом (IBC) буде відновлено на щорічній потужності потужністю 60 МВт у другій половині минулого року, а Valoe фінанасують близько 5 мільйонів євро в угоду, включаючи  3,2 млн. євро ціна покупки .

Придбання фабрики Solitek у материнської компанії, що виробляє офтальмологічні лінзи, Global BOD, врешті-решт було завершено в травні завдяки вкладенню коштів Північної екологічної фінансової корпорації у розмірі 2,5 млн. Євро, яке фінансується урядами Фінляндії, Данії, Ісландії, Норвегії та Швеція плюс кредит у розмірі 3 мільйони євро від довгострокового інвестора Valoe, базується на ОАЕ, Winance Investment.

Було встановлено обладнання для виробництва клітин IBC за очікуваною вартістю 1,2 млн. Євро, оголошене Valoe у травні, після придбання у неіснуючого італійського виробника сонячної енергії Megacell Srl. У травні компанія "Valoe" заявила, що сподівається подвоїти виробничу потужність вільнюської фабрики потужністю 60 МВт, а вчорашня заява говорить: "Обсяги виробництва заводу будуть збільшуватися поетапно". Виробник заявив, що очікує розпочати доставку клітин споживачам протягом перших трьох місяців нового року.

Другие статьи