Корзина
7 отзывов

Panasonic представляє серію модулів, сумісних з акумулятором Evervolt.

Panasonic представляє серію модулів, сумісних з акумулятором Evervolt.

10.12.20

Доступна в чотирьох різних продуктах, серія відрізняється ефективністю перетворення 20-21,2%. Дві панелі упаковані в витончену, повністю чорну естетику. Японський виробник електроніки Panasonic випустив нову серію панелей, сумісну зі своїм літій-іонним накопичувачем Evervolt для житлових сонячних установок.

Сонячні модулі EverVolt, нові панелі спочатку будуть доступні у двох серіях на американському ринку, починаючи з лютого. Стандартна серія включає два модулі з вихідною потужністю 370-380 Вт та коефіцієнтом корисної дії від 20,6% до 21,2%, тоді як друга, чорна серія включає два продукти потужністю 360-370 Вт та ефективністю 20-20,6%.

Всі чотири модулі мають температурний коефіцієнт -0,26%, що, за твердженням Panasonic, є одним з найнижчих у галузі. "З одним із найнижчих щорічних показників деградації, потужність, щонайменше, 92% гарантується через 25 років", - заявив виробник. Модулі засновані на напіврізаних клітинах n-типу з технологією гетеропереходу, які, як кажуть, призводять до мінімальної низькоіндукованої деградації (LID) та потенційно індукованої деградації (PID).

Panasonic запустила свою систему зберігання EverVolt у вересні 2019 року. Ємність акумулятора становить від 5,7 кВт-год до 34,2 кВт-год. «Міні» версія системи зберігання на 5,7 кВт-год має середню резервну здатність три години, стандартна опція 11,4 кВт-год - шість годин, а продукт «плюс» на 17,1 кВт-год - дев’ять годин.

Другие статьи