Корзина
7 отзывов
  • " Ваш сонячний дім "
  • Статьи
  • П'ятіркою найкращих сонячних акцій на американському ринку за листопад були Sunworks (SUNW), ReneSola (SOL), Sunnova Energy (NOVA), SunPower (SPWR) та Enphase Energy (ENPH).

П'ятіркою найкращих сонячних акцій на американському ринку за листопад були Sunworks (SUNW), ReneSola (SOL), Sunnova Energy (NOVA), SunPower (SPWR) та Enphase Energy (ENPH).

П'ятіркою найкращих  сонячних акцій на американському ринку за листопад були Sunworks (SUNW), ReneSola (SOL), Sunnova Energy (NOVA), SunPower (SPWR) та Enphase Energy (ENPH).
П'ятіркою найкращих сонячних акцій на американському ринку за листопад були Sunworks (SUNW), ReneSola (SOL), Sunnova Energy (NOVA), SunPower (SPWR) та Enphase Energy (ENPH). Вони зросли на 93%, 73%, 45%, 36% та 32% відповідно.

17.12.20

Сонячні акції продовжували перевершувати зростання на  ринку у листопаді, пише Джессі Пішель з ROTH Capital Partners. Потужні вітри та  результатів виборів спричинили позитивні настрої в Сполучених Штатах, тоді як закінчення звільнення від тарифів, передбачених розділом 201, для продуктів може стати поганою новиною для імпорту модулів.

У листопаді сонячний ETG Гуггенхайма (TAN) збільшився на 13,5% порівняно з S&P 500 та Dow, який збільшився на 8,8% та 10,4% відповідно. На сьогоднішній день TAN отримав 153,3% порівняно з S&P 500 та Dow, які зросли на 10,1% та 2,5% відповідно.

П'ятіркою найкращих сонячних акцій на американському ринку за листопад були Sunworks (SUNW), ReneSola (SOL), Sunnova Energy (NOVA), SunPower (SPWR) та Enphase Energy (ENPH). Вони зросли на 93%, 73%, 45%, 36% та 32% відповідно. Основним рушієм сплеску є новообраний президент Джо Байден, оскільки інвестори роблять ставку на революцію чистої енергії, та набагато більший рівень проникнення сонячної енергії та розширення ITC найближчим часом.

Житлова перспектива

У минулому сезоні заробітку запаси сонячної енергії для населення - включаючи SPWR, NOVA та Sunrun (RUN) - повідомили про здоровий квартал та надійні рекомендації. ENPH також забезпечила ритм третього кварталу, а також швидше, ніж очікувалося, зростання зберігання енергії як у США, так і в Європі. Аналітик Roth Research Філ Шен очікує, що ринок житла в США в 2021 році зросте на 25-30%.

Оскільки двостороннє виключення з тарифу за Розділом 201 було усунуто, двосторонні панелі, які раніше надходили до Сполучених Штатів без тарифів за Розділом 201, тепер підлягатимуть чинній ставці 20%. Це може бути додатним позитивом для таких компаній, як First Solar (FSLR), але додатковим негативом для JinkoSolar (JKS) та Canadian Solar (CSIQ), оскільки США є джерелом значного внеску в націнку.

Ринок також приділяє пильну увагу ризику синьцзян-уйгурського ланцюга сонячних поставок. Є кілька шляхів, які можуть призвести до заборони імпорту сонячної енергії із підозрою на прив’язку до примусової праці в Синьцзяні, і виробники сонячних модулів вже вживають заходів щодо перестановки своїх ланцюгів поставок, щоб уникнути впливу Синьцзяна.

Другие статьи