Корзина
7 отзывов
  • " Ваш сонячний дім "
  • Статьи
  • Сомалійські постачальники сонячної енергії можуть подати заявку на отримання грантів на суму 8,5 млн доларів.

Сомалійські постачальники сонячної енергії можуть подати заявку на отримання грантів на суму 8,5 млн доларів.

Сомалійські постачальники сонячної енергії можуть подати заявку на отримання грантів на суму 8,5 млн доларів.

18.12.20

Сонячні дистриб’ютори та постачальники послуг та мікрофінансові компанії, які впроваджують фотоелектричні системи в Сомалі та самопроголошеній Республіці Сомаліл, отримали доступ до грантів від донорів розвитку. Гранти спрямовані на пришвидшення впровадження побутових та міні-мережевих сонячних програм. Великобританія, що фінансується урядом Фонду викликів підприємницької діяльності в Африці (AECF), запросила приватний сектор та мікрофінансові установи в Сомалі, які постачають чисті енергетичні продукти та послуги, подати заявку на частку грантового фінансування в розмірі 8,5 мільйона доларів.

AECF - створений колишнім Департаментом міжнародного розвитку, який в даний час є частиною Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку, і управляється KPMG - заснував фонд під егідою 522 млн. Шведських крон (63,1 млн. Доларів) REACT на південь від Сахари ініціатива побутових відновлюваних джерел, створена Шведським агентством міжнародного розвитку.

Грантове фінансування AECF також буде доступне заявникам у самопроголошеній Республіці Сомаліленд на північному заході Сомалі, а кінцевий термін подання заявок - 22 січня, оголосив AECF у понеділок. "Сомалійський ринок представляє унікальну можливість для нас та інших партнерів у галузі розвитку змінити розповідь на залежність дизельних міні-мереж, оскільки ми сприяємо переходу на відновлювані джерела енергії", - сказала виконавчий директор AECF Вікторія Сабула. "Для досягнення цього стимулювання зростання ринку та залучення приватного сектору до ланцюгів вартості відновлюваних джерел енергії є ключовими".

AECF заявляє, що програма грантів має на меті забезпечити доступ до електроенергії для 300 000 сомалійців, і цитує Світовий банк, за оцінками 11 мільйонів сомалійців не мають доступу до послуг з електроенергії, лише 3% мають доступ до чистої енергії.

Другие статьи