Корзина
7 отзывов

Сонячні акції закінчують 2020 рік на високих нотах.

Сонячні акції закінчують 2020 рік на високих нотах.

23.12.20

Цього року вартість багатьох сонячних компаній зросла, і за останні 12 місяців у деяких компаній ціни на акції зросли вчетверо. Акції сонячних компаній у всьому світі за останні 12 місяців зросли більш ніж удвічі, повідомило Міжнародне енергетичне агентство (МЕА). Зараз, коли рік наближається до кінця, зростання набрало лише швидкість. Акції публічно зареєстрованих виробників відновлюваного обладнання та розробників проектів перевершили більшість основних індексів фондового ринку та енергетичного сектору в цілому, повідомляє МЕА.

Enphase Energy, постачальник сонячного інвертора, став одним із найвизначніших переможців року. Ціна його акцій зросла на 561% за останні 12 місяців, з 26,81 дол. США 23 грудня 2019 р., До приблизно 177,27 дол. США на цьому тижні. SunPower спостерігав, як ціна його акцій приносить подібні виграші. Усі компанії Jinko Solar, SolarEdge Technologies та Invesco Solar за той самий період зросли приблизно на 240%.

Китайська компанія ReneSola Power, розробник сонячних проектів, отримала значні успіхи цього року, але також цього тижня, ціна  акцій майже подвоїлися з 17 грудня по 22 грудня. Sunrun, який забезпечує житлові сонячні батареї та домашні акумулятори, також збільшив ціну акцій на 380% у 2020 році. А акції Sunnova Energy International за останній час зросли на 311% рік. Тим часом акції First Solar та Canadian Solar також отримали значний прибуток.

За даними The Motley Fool, "видатне" зростання запасів сонячної енергії мало що свідчить про уповільнення. Там сказано, що все ще існує "неймовірний потенціал для зростання". Тим часом, компанії з видобутку пального падали на фондовому ринку в 2020 році, намагаючись оговтатися від колапсу цін на нафту в лютому. Хоча є питання про те, чи занадто далеко зайшли сонячні акції, ознак уповільнення немає. На сьогоднішній день ціни акцій сонячних компаній у 2020 році виходять з оптимістичного майбутнього, яке багато хто бачить для PV.

Другие статьи